APCOA Parking od lipca 2018 roku zarządza parkingami przy Porcie Lotniczym Szczecin- Goleniów

news/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-parking-od-lipca-2018-roku-zarzadza-parkingami-przy-porcie-lotniczym-szczecin-goleniow/

APCOA Parking od lipca 2018 roku zarządza w imieniu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów powierzchniami parkingowymi lotniska w Glewicach. W skład powierzchni wchodzą dwa parkingi: zielony (tani - wielodobowy) i czerwony (godzinowy). Pierwszy z nich tzw. „Parking Zielony” zlokalizowany jest w odległości 50 m od terminala pasażerskiego. Posiada około 250 miejsc postojowych. Realizuje usługi w zakresie postojów krótko i długoterminowych. Drugi z parkingów tzw. „Parking czerwony” zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości terminala pasażerskiego. Posiada około 200 miejsc postojowych, w tym 5 dla autobusów. Realizuje usługi w zakresie postojów krótko i długoterminowych.

 

Czytaj więcej

APCOA Parking od kwietnia 2018 roku zarządza parkingiem przy Galerii Handlowej ALFA w Białymstoku

news/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-parking-od-kwietnia-2018-roku-zarzadza-parkingiem-przy-galerii-handlowej-alfa-w-bialymstoku/

Od kwietnia b.r. APCOA Parking zarządza parkingiem przy Galerii Handlowej ALFA w Białymstoku.

www.alfacentrum.com.pl/o-centrum/

Do dyspozycji klientów są 774 miejsca parkingowe na dwóch poziomach.

Parking jest obsługiwany w systemie BABERMATIC.

 

Czytaj więcej

CASA rozpoczyna budowę parkingu wielopoziomowego we Frederiksbergu

news/ostatnie-aktualnosci/artykul/casa-rozpoczyna-budowe-parkingu-wielopoziomowego-we-frederiksbergu/

Rozpoczęto prace nad budową parkingu wielopoziomowego i nowej, miejskiej przestrzeni publicznej we Frederiksbergu. Budowa będzie realizowana we współpracy przedsiębiorstw publiczno-prywatnych i gminy.

Mieszkańcy Frederiksberga już nie będą musieli krążyć wokół placu Langelands Plads w poszukiwaniu miejsca parkingowego. Na placu CASA właśnie rozpoczęła wykopy pod nowy, trzypiętrowy parking podziemny z miejscami parkingowymi dla ponad 200 samochodów.

By zapewnić mieszkańcom sąsiednich budynków możliwie jak najlepszą ochronę przed uciążliwym hałasem, CASA stosuje inną metodę wykonywania wykopu pod fundament. Z tradycyjnymi wykopami pod fundament wiąże się między innymi wbijanie pali w ziemię – jest to metoda zarówno hałaśliwa, jak i powodująca wibracje. Przy placu Langelands Plads CASA stosuje tzw. metodę ścian szczelinowych. Zasadniczo polega ona na tym, że ściana ze zbrojonego betonu jest „wprowadzana” w ziemię, co pozwala na zredukowanie poziomu hałasu i wibracji.

CASA jest głównym wykonawcą, a Apcoa będzie odpowiadała za zarządzanie budynkiem i jego konserwację w całym, 25-letnim okresie eksploatacji budynku. Budowa będzie finansowana przez Urząd Gminy Frederiksberg, zarówno w fazie prowadzenia robót budowlanych, jak i w fazie eksploatacji. Przewiduje się, że budynek zostanie ukończony na początku 2019 roku.

Czytaj więcej

CENTRUM EXPO XXI, WARSZAWA 27/28.09.

news/ostatnie-aktualnosci/artykul/centrum-expo-xxi-warsaw-272809/

Apcoa Parking, jak co roku, wzięła udział w targach Shopping Center Forum. – To najważniejsze spotkanie najemców z developerami, wyjątkowa okazja do rozmów negocjacyjnych, wymiany doświadczeń, poglądów, opinii oraz do podpisania umów najmu. W tym roku na  stoisku APCOA Parking  gościli również przedstawicieli firmy Scheidt & Bachmann, globalnego dostawcy rozwiązań poboru opłat parkingowych.

Udana współpraca pomiędzy producentem systemów zarządzania parkingami, a ekspertem ds. zarządzania parkingami rozpoczęła się 45 lat temu w Niemczech. APCOA Parking oferuje swoim partnerom kontraktowym innowacyjne rozwiązania: od profesjonalnego zarządzania cyklem życia, konserwacji i modernizacji, inteligentnych strategii inwestycyjnych w celu opracowania innowacyjnych produktów parkingowych i nowych lokalizacji. Na stoisku APCOA Parking  podczas SCF zaprezentowane zostały najnowsze produkty Scheidt & Bachmann – systemy Enterveo. Uczestnicy Forum mieli możliwość zapoznania się z  modelem automatycznej kasy parkingowej, terminali wjazdowych i wyjazdowych.Czytaj więcej