APCOA Parking Polska jest największą w Polsce firmą działającą w branży parkingowej.

APCOA Parking Polska jest częścią GRUPY APCOA z centralą w Niemczech, lidera rynku europejskiego w zarządzaniu dużymi obiektami parkingowymi, który realizuje swoje inwestycje w całej Europie. Podstawowym przedmiotem działalności spółki APCOA Parking Polska  jest zarządzanie parkingami oraz organizacja stref płatnego parkowania na ulicach miast. Firma istniejąca w Polsce od 1998 roku od samego początku wyznaczała nowe standardy i kierunki na polskim rynku zarządzania parkingami. Obiekty, którymi zarządzamy, wyposażamy w najnowocześniejszy sprzęt renomowanych międzynarodowych producentów, co w połączeniu z doświadczeniem naszej firmy gwarantuje usługi na najwyższym, światowym poziomie.

Firma APCOA Parking Polska od wielu lat współpracuje z wieloma znaczącymi inwestorami, właścicielami nieruchomości oraz instytucjami publicznymi w całym kraju. Należą do nich galerie handlowe, hotele, lotniska, biurowce, parkingi miejskie, szpitale itp.

Każdego dnia z zarządzanych przez nas parkingów korzystają tysiące osób w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie na polskim rynku w zakresie zarządzania parkingami, profesjonalne i rzetelne podejście do klienta oraz sumienne wypełnianie zobowiązań wynikających z zawartych umów pozwoliło naszej firmie zmaksymalizować przychody z działalności parkingowej, przy jednoczesnym zadowoleniu Klientów i parkujących z oferowanych usług. Dla każdego zarządzanego przez nas parkingu opracowujemy koncepcję pod kątem prawidłowej organizacji ruchu, doboru sprzętu technicznego jak również zarządzania. Wszystkie nasze działania uwzględniają specyfikację obiektu i oczekiwania Klienta.

 

 Nasze usługi

Spółka APCOA Parking Polska zarządza infrastrukturą parkingową w miastach, tj. parkingami i strefami płatnego parkowania, a także jest operatorem parkingów przy szpitalach, biurowcach, hotelach i centrach handlowych.

  • Spółka świadczy usługi związane z planowaniem, doradztwem w zakresie analiz, opracowaniem koncepcji pod kątem prawidłowej organizacji ruchu oraz doboru sprzętu technicznego uwzględniając specyfikę obiektu i oczekiwania Klienta.
  • Przygotowujemy sprawozdania finansowe oraz statystyki w oparciu o zainstalowany system parkingowy i system księgowy w celu zmaksymalizowania przychodów, zysków oraz optymalizacji kosztów wynikających z działalności parkingu.
  • Zajmujemy się dostawą, montażem oraz serwisem technicznym systemów parkingowych. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi austriackim i niemieckimi  producentami. Ponadto dostarczamy niezbędne materiały eksploatacyjne tj. bilety parkingowe, karty abonamentowe i inne.
  • W zakres naszych usług wchodzi także instalacja i obsługa systemu monitoringu parkingów w zapisie cyfrowym oraz udostępnienie Klientowi materiałów archiwalnych zarejestrowanych przez system monitoringu.
  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie parkingu dostarczamy odpowiednie jego oznakowanie przy pomocy znaków pionowych i poziomych oraz wydzielamy miejsca dla osób niepełnosprawnych lub wyznaczonych przez Klienta. Ponadto dostarczamy system świetlny informujący o wolnych miejscach postojowych lub ich braku.
  • Zatrudniamy przeszkolonych pracowników wraz z nadzorem wykwalifikowanej kadry kierowniczej zapewniając obsługę klienta parkingu na najwyższym poziomie.
  • Zapewniamy usługi utrzymania porządku na powierzchni parkingu oraz na ciągach komunikacyjnych związanych z parkingiem przez cały rok.
  • Współpracujemy z renomowanymi agencjami ochroniarskimi w zakresie zespołu szybkiego reagowania.
  • Oferujemy także usługi reklamowo - marketingowe. Proponujemy powierzchnie pod reklamę wielkoformatową, powierzchnie na szlabanach oraz nadruki na biletach parkingowych. Organizujemy akcje marketingowe mające na celu rozpowszechnienie parkingu.