APCOA Parking dba o bezpieczeństwo klientów i naszych pracowników

/en/news/latest-news/article/dbamy-o-bezpieczenstwo-klientow-i-naszych-pracownikow/

Drodzy Klienci i Partnerzy Biznesowi APCOA Parking Polska

Mamy wielką nadzieję, że Wy i Wasze Rodziny czujecie się dobrze i jesteście bezpieczni.

W ostatnich tygodniach nasze życie i praca stały się trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego tym bardziej dziękujemy Wam, że jesteście z nami i korzystacie z naszych usług.

Czynimy nieustanne starania, by zagwarantować Wam oraz naszym pracownikom maksimum bezpieczeństwa zapewniając wszystkie dostępne środki ochrony.

Nasze parkingi są czynne i są do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej APCOA FLOW umożliwiającej płatność za parkowanie smartfonem, dostępnej na większości naszych obiektów, aby jeszcze bardziej zwiększyć nasze wspólne bezpieczeństwo i ułatwić korzystanie z naszych usług. Aplikację można pobrać na smartfona w Apple Store i Google Play.

Pragniemy również poinformować, że nasze biuro w Warszawie pracuje zdalnie i jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 drogą mailową lub telefoniczną (zakładka KONTAKT)

Dbajmy o siebie i innych i do zobaczenia wkrótce!

Zespół APCOA PARKING Polska 

Back to top
 
 

All our car parks remain open for our customers! Contactless access and automated electronic payments are granted in most of our locations through our free app APCOA FLOW – no need to pull a ticket or to pay cash at the payment machine.