Aplikacja APCOA FLOW działa  na tysiącach parkingów APCOA w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii,  Skandynawii i w Polsce!
Co niezwykle ważne, każdy użytkownik APCOA FLOW może z niej skorzystać na każdym z ponad 10 tys. parkingów APCOA w 12 krajach europejskich, w tym na ponad 800 w Polsce.
Wystarczy pobrać aplikację FLOW odpowiednią dla danego kraju.

RUCH BEZ OGRANICZEŃ

APCOA FLOW to przyszłość parkowania. Dzięki APCOA FLOW Twoi klienci nie muszą tracić czasu na planowanie gdzie zaparkują swój pojazd. Wystarczy, że zdecydują o miejscu i czasie wyjazdu. APCOA FLOW może stać się częścią stylu życia Twoich klientów. Po rejestracji klient może skorzystać z aplikacji APCOA FLOW, aby znaleźć miejsce parkingowe w pobliżu celu swojej podróży. APCOA FLOW pozwala łatwiej dojechać na parking i szybciej go opuścić, nie martwiąc się o bilety i kasy parkingowe.

APCOA FLOW:

 • Wyszuka miejsce postojowe
  Niezależnie od tego, gdzie znajduje się kierowca, znajdziemy dla niego miejsce do parkowania położone najbliżej celu jego podróży.
 • Informuje kierowcę z wyprzedzeniem o całkowitej ilości miejsc parkingowych
  Koniec z nieprzyjemnymi niespodziankami po dotarciu do celu podróży.
 • Usuwa niedogodności związane z parkowaniem
  Na parkingach szlabanowych, dzięki mobilnej płatności telefonem z użyciem odczytu tablic rejestracyjnych lub kodu QR, kierowca bez problemu wjeżdża na parking i tak samo go opuszcza.
 • Umożliwia zapłatę bez konieczności posiadania biletu
  Zarejestrowani klienci mogą swobodnie opuścić parking, a opłata następuje przez automatyczne obciążenie karty płatniczej.
 • Rejestruje historię transakcji
  Klienci mają do swojej dyspozycji dostęp do pełnego wykazu transakcji dokonanych za pośrednictwem systemu wraz z rozliczeniem finansowym.
 • Współpracuje z każdym systemem parkingowym
  APCOA FLOW bardzo łatwo można zintegrować z każdym typem i producentem systemu parkingowego.

Nasza wizja

Świat wokół nas się zmienia. Chcemy współtworzyć inteligentne miasta, w których mobilność i parkowanie nie wiążą się z niedogodnościami, lecz stanowią przyjemną część miejskiego stylu życia. Naszym celem jest budowa dynamicznego ekosystemu, w którym połączymy klientów, partnerów, pojazdy i parkingi.

Daj się ponieść …

APCOA FLOW to cyfrowa usługa, która zupełnie zmienia oblicze podróży. Nie chodzi już jedynie o to, aby dotrzeć do wyznaczonego celu, lecz aby dotrzeć tam jak najłatwiej i bez stresu. APCOA FLOW stanie się niezbędnym narzędziem wspomagającym podróżowanie, ponieważ minimalizując problemy związane z parkowaniem, tworzy pozytywne doświadczenie podróży. Buduje dzięki temu lojalność po stronie klientów, co przekłada się na wzrost przychodów.

…resztę zostaw nam

APCOA FLOW w inteligentny i kompleksowy sposób usprawnia proces parkowania, do minimum ograniczając zaangażowanie kierowców, a tym samym podnosząc komfort podróży. Kierowcy nie muszą dłużej martwić się o to, jak i gdzie parkować. Po prostu jadą.

WYGODA I KOMFORT PODRÓŻOWANIA

APCOA FLOW zmienia reguły gry. Z APCOA FLOW liczy się sama podróż, a parkowanie schodzi na dalszy plan. Rozbudowana oferta naszych usług harmonijnie wpisuje się w cyfrowy styl życia klientów oraz pozwala nam wspierać naszych partnerów biznesowych w rozwoju ich działalności.

APCOA FLOW

 • Dodatkowo wzmocnij swoje relacje z klientami
 • Zwiększ wykorzystanie parkingu
 • Osiągaj wyższe przychody i popraw rentowność
 • Dowiedz się więcej o swoich klientach i ich zwyczajach

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak zdobyć lojalnych i zadowolonych klientów dzięki APCOA FLOW. 

 

Grupa APCOA Parking jest czołowym operatorem parkingów w Europie z kompleksową ofertą usług w tym zakresie. Spółka działa na rynku od ponad 45 lat, jest obecna w 12 krajach europejskich.

Zapraszamy do współpracy:

flow@apcoa.pl

 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.