Aplikacja APCOA FLOW działa już na tysiącach parkingów APCOA w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. W Polsce planujemy debiut już w drugiej połowie 2019 roku. Co niezwykle ważne, każdy użytkownik APCOA FLOW będzie mógł z niej skorzystać na każdym z ponad 10 tys. parkingów APCOA w 13 krajach europejskich, w tym na ponad 350 w Polsce.

RUCH BEZ OGRANICZEŃ

APCOA FLOW to przyszłość parkowania. Dzięki APCOA FLOW Twoi klienci nie muszą tracić czasu na planowanie gdzie zaparkują swój pojazd. Wystarczy, że zdecydują o miejscu i czasie wyjazdu. APCOA FLOW może stać się częścią stylu życia Twoich klientów. Po rejestracji klient może skorzystać z aplikacji APCOA FLOW, aby znaleźć miejsce parkingowe w pobliżu celu swojej podróży. APCOA FLOW pozwala łatwiej dojechać na parking i szybciej go opuścić, nie martwiąc się o bilety i kasy parkingowe.

APCOA FLOW:

 • Wyszuka miejsce postojowe
  Niezależnie od tego, gdzie znajduje się kierowca, znajdziemy dla niego miejsce do parkowania położone najbliżej celu jego podróży.
 • Informuje kierowcę z wyprzedzeniem o ilości miejsc parkingowych
  Koniec z nieprzyjemnymi niespodziankami po dotarciu do celu podróży.
 • Usuwa niedogodności związane z parkowaniem
  Dzięki mobilnej płatności telefonem z użyciem odczytu tablic rejestracyjnych lub kodu QR kierowca bez problemu wjeżdża na parking i tak samo go opuszcza.
 • Umożliwia zapłatę bez konieczności posiadania biletu
  Zarejestrowani klienci mogą swobodnie opuścić parking, a opłata następuje przez automatyczne obciążenie karty płatniczej.
 • Rejestruje historię transakcji
  Klienci mają do swojej dyspozycji dostęp do pełnego wykazu transakcji dokonanych za pośrednictwem systemu wraz z rozliczeniem finansowym.
 • Współpracuje z każdym systemem parkingowym
  APCOA FLOW bardzo łatwo można zintegrować z każdym typem i producentem systemu parkingowego.

Nasza wizja

Świat wokół nas się zmienia. Chcemy współtworzyć inteligentne miasta, w których mobilność i parkowanie nie wiążą się z niedogodnościami, lecz stanowią przyjemną część miejskiego stylu życia. Naszym celem jest budowa dynamicznego ekosystemu, w którym połączymy klientów, partnerów, pojazdy i parkingi.

Daj się ponieść …

APCOA FLOW to cyfrowa usługa, która zupełnie zmienia oblicze podróży. Nie chodzi już jedynie o to, aby dotrzeć do wyznaczonego celu, lecz aby dotrzeć tam jak najłatwiej i bez stresu. APCOA FLOW stanie się niezbędnym narzędziem wspomagającym podróżowanie, ponieważ minimalizując problemy związane z parkowaniem, tworzy pozytywne doświadczenie podróży. Buduje dzięki temu lojalność po stronie klientów, co przekłada się na wzrost przychodów.

…resztę zostaw nam

APCOA FLOW w inteligentny i kompleksowy sposób usprawnia proces parkowania, do minimum ograniczając zaangażowanie kierowców, a tym samym podnosząc komfort podróży. Kierowcy nie muszą dłużej martwić się o to, jak i gdzie parkować. Po prostu jadą.

WYGODA I KOMFORT PODRÓŻOWANIA

APCOA FLOW zmienia reguły gry. Z APCOA FLOW liczy się sama podróż, a parkowanie schodzi na dalszy plan. Rozbudowana oferta naszych usług harmonijnie wpisuje się w cyfrowy styl życia klientów oraz pozwala nam wspierać naszych partnerów biznesowych w rozwoju ich działalności.

APCOA FLOW

 • Dodatkowo wzmocnij swoje relacje z klientami
 • Zwiększ wykorzystanie parkingu
 • Osiągaj wyższe przychody i popraw rentowność
 • Dowiedz się więcej o swoich klientach i ich zwyczajach

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak zdobyć lojalnych i zadowolonych klientów dzięki APCOA FLOW. 

 

Grupa APCOA Parking jest czołowym operatorem parkingów w Europie z kompleksową ofertą usług w tym zakresie. Spółka działa na rynku od ponad 45 lat, jest obecna w 13 krajach europejskich.

Zapraszamy do współpracy:

flow@apcoa.pl