Aplikacja APCOA FLOW działa już na ponad 600 parkingach APCOA w Niemczech, niedawno została wdrożona we Włoszech, a do końca roku zostanie uruchomiona w Skandynawii. W Polsce planujemy debiut już w 2019 roku. Co niezwykle ważne, każdy użytkownik APCOA Flow będzie mógł z niej skorzystać na każdym z ponad 10 tys. parkingów APCOA w 13 krajach europejskich, w tym na ponad 300 w Polsce.

RUCH BEZ OGRANICZEŃ

APCOA FLOW to przyszłość parkowania. Dzięki APCOA FLOW Twoi klienci nie muszą tracić czasu na planowanie gdzie zaparkują swój pojazd. Wystarczy, że zdecydują o miejscu i czasie wyjazdu. APCOA FLOW może stać się częścią stylu życia Twoich klientów. Po rejestracji klient może skorzystać z aplikacji lub serwisu APCOA FLOW, aby znaleźć miejsce parkingowe w pobliżu celu swojej podróży. Dzięki APCOA FLOW klient łatwiej dociera na parking i szybciej go opuszcza, nie martwiąc się o bilety i kasy parkingowe.

APCOA FLOW:

 • Wyszuka miejsce postojowe
  Niezależnie od tego, gdzie znajduje się kierowca, znajdziemy dla niego najbliższe miejsce do parkowania.
 • Informuje kierowcę z wyprzedzeniem o dostępności miejsc parkingowych
  Koniec z nieprzyjemnymi niespodziankami po dotarciu do celu podróży
 • Usuwa niedogodności związane z parkowaniem
  Dzięki zdalnej walidacji z użyciem kodu QR lub systemu odczytu tablic rejestracyjnych kierowca bez problemu dojeżdża do miejsca postoju i tak samo je opuszcza
 • Umożliwia zapłatę bez konieczności posiadania biletu
  Zarejestrowani klienci mogą swobodnie opuścić parking, a opłata następuje przez automatyczne obciążenie karty płatniczej
 • Rejestruje historię płatności
  Klienci mają do swojej dyspozycji dostęp do pełnego zestawienia płatności
 • Dostarczy wykaz transakcji
  Można podłączyć do każdego typu i producenta systemu parkingowego, można również podłączyć do parkingu zarządzanego przez APCOA PARKING dostarczając odrębny wykaz transakcji dokonanych za pośrednictwem systemu wraz z rozliczeniem finansowym.

Nasza Wizja

Świat wokół nas się zmienia. Chcemy współtworzyć inteligentne miasta, w których ruch o parkowanie nie wiążą się z niedogodnościami, lecz stanowią przyjemną część miejskiego stylu życia. Naszym celem jest budowa dynamicznego ekosystemu, w którym nasze usługi łączą klientów, partnerów, pojazdy i parkingi.

Daj się ponieść …

APCOA FLOW to cyfrowa usługa, która zupełnie zmienia oblicze podróży. Nie chodzi już jedynie o ty, aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Liczy się to, aby dotrzeć tam jak najłatwiej i bez stresu. APCOA FLOW stanie się niezbędnym elementem podróżowania, ponieważ minimalizując problemy związane z parkowanie, tworzy pozytywne doświadczenie podróży. Buduje to lojalność po stronie klientów, co przekłada się na wzrost przychodów.

…resztę zostaw nam

APCOA FLOW w inteligentny i kompleksowy sposób usprawnia proces parkowania, do minimum ograniczając zaangażowanie kierowców, a tym samym podnosząc komfort podróży. Kierowcy nie muszą dłużej martwić się o to, jak i gdzie parkować. Po prostu jadą.

WYGODA I KOMFORT PODRÓŻOWANIA

APCOA FLOW zmienia reguły gry. Z APCOA FLOW liczy się sama podróż, a parkowanie schodzi na dalszy plan. Rozbudowana oferta naszy usług harmonijnie wpisuje się w cyfrowy styl życia klientów, a nam pozwala wspierać kontrahentów w rozwoju ich działalności. APCOA FLOW idealnie wpisuje się w cyfrowy styl życia konsumentów. Nie tylko zapewnia klientom niezrównaną wygodę, lecz daj im także większą swobodę podróżowania, bez obaw o dostępność miejsc parkingowych, czas przyjazdu, pobyt czy wyjazd z parkingu. 

APCOA FLOW

 • Popraw swoje relacje z klientami
 • Zwiększ wykorzystanie parkingu
 • Osiągaj wyższe przychody i popraw rentowność
 • Dowiedz się więcej o swoich klientach

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak zdobyć lojalnych i zadowolonych klientów dzięki APCOA FLOW. 

 

Grupa APCOA Parking jest czołowym operatorem parkingów w Europie z kompleksową ofertą usług w tym zakresie. Spółka działa na rynku od ponad 45 lat, jest obecna w 13 krajach europejskich.

Zapraszamy do współpracy:

flow[at]apcoa.pl