APCOA PARKING dysponuje wiedzą specjalistyczną nabytą w 12 krajach i czterdziestoletnim doświadczeniem. Skorzystaj z bezpieczeństwa, jakie daje dostawca usług zarządzania parkingami numer 1: 
Jesteśmy czołowym europejskim operatorem obiektów parkingowych, który zapewnia właścicielom nieruchomości kompleksowe usługi związane z parkingami.

Potrzeby klientów na każdym parkingu determinuje najbliższe otoczenie. Przy centrach handlowych klienci zazwyczaj zostawiają swoje samochody na kilka godzin, natomiast przy lotniskach lub dworcach kolejowych — nawet na kilka dni. Nasza firma dysponuje bogatą wiedzą specjalistyczną we wszystkich najważniejszych segmentach nieruchomości: porty lotnicze, centra miast i centra handlowe, obiekty wystawiennicze, hotele, szpitale, obiekty typu „zaparkuj i jedź”. 

W razie potrzeby APCOA PARKING może więc się zaangażować w projekty deweloperskie już od etapu budowy oraz opracować adekwatną do warunków koncepcję operacyjną obejmującą indywidualne taryfy oraz wsparcie „na miejscu” po przeprowadzeniu kompleksowej analizy lokalizacji. APCOA PARKING pozwala także zwiększyć zwrot z istniejących inwestycji dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym i skutecznym działaniom marketingowym. 

Dla nas zarządzanie parkingiem nie rozpoczyna się przy szlabanie. Monitorujemy więc trendy i prowadzimy na bieżąco badania rynku, tak aby nieustannie ulepszać nasze produkty. Oznacza to, że parkingi samochodowe są aktywnie i zyskownie promowane na rynku dzięki APCOA PARKING.

Specjalistyczna wiedza APCOA PARKING pozwalająca na profesjonalne działanie jest oparta na trzech filarach:

  • wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych,
  • stosowaniu standardowych procedur operacyjnych
  • ciągłej optymalizacji systemu pod kątem wszystkich produktów i usług.

Podstawą maksymalnych zwrotów jest szczegółowy proces zarządzania przychodami i kosztami stosowany przez APCOA PARKING. Przychody są maksymalizowane dzięki zdefiniowaniu optymalnej ceny i optymalnego produktu dla każdej konkretnej grupy klientów, a także dzięki odpowiedniemu marketingowi oraz dodatkowym kanałom sprzedaży. Z kolei najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, zoptymalizowane procesy, synergie generowane przez grupy zakupujące oraz ciągłe udoskonalenia pozwalają minimalizować koszty. W ten sposób APCOA PARKING zapewnia rentowność każdego parkingu samochodowego i pełną satysfakcję właściciela.

APCOA PARKING oferuje różne rodzaje umów. Dzięki temu możemy zaproponować proste i elastyczne partnerstwo, gdyż w zależności od umowy firma może odpowiadać za więcej lub mniej aspektów związanych z zarządzaniem parkingiem samochodowym. Naszym partnerom oferujemy różne opcje umów, np. stałą dzierżawę, kombinację dzierżawy stałej i odnawialnej lub zwykłą dzierżawę odnawialną, a także umowę o zarządzanie za wynagrodzeniem.

Wielu twórców i projektantów kampanii reklamowych na całym świecie nie zdaje sobie sprawy, jak wiele różnych i ciekawych opcji reklamowych jest możliwych w zakresie parkowania samochodów. Różne kampanie mogą zdobyć kompletnie odmiennych klientów. 

APCOA może doradzić Państwu w sprawie doboru mediów oraz lokalizacji.

 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.