KARIERA W APCOA PARKING POLSKA


APCOA PARKING ma bardzo przejrzystą strukturę. Styl zarządzania oparty jest na uczciwości i współpracy. Pomysłowość, kreatywność i otwarty umysł są zawsze mile widziane. 

Stawiamy na rozwój osobisty, osiągnięcia oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Każdy w drużynie APCOA może odnieść sukces.

Naszym działaniom towarzyszy ciągły rozwój, innowacja i przełamywanie schematów. 

Dołącz do APCOA PARKING Polska!

Chcesz dołączyć do zespołu APCOA Parking, wyślij nam swoje cv. Nie zapomnij także o dopisaniu poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Apcoa Parking Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1, zarejestrowana w KRS pod numerem 0000129400 (Apcoa). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Apcoa a także przysługujących Ci prawach wynikających z RODO znajdziesz w naszej Polityce Prywatności pod adresem: https://www.apcoa.pl/pl-polityka-prywatnosci/

 

Kontakt

APCOA Parking Polska Sp. z o.o.


00-124 Warszawa
Rondo ONZ 1
tel: +48 22 544 83 80
fax: +48 22 544 83 90

parkingi(at)apcoa.pl


Oferty Pracy

 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.