Wielu twórców i projektantów kampanii reklamowych na całym świecie nie zdaje sobie sprawy, jak wiele różnych i ciekawych opcji reklamowych jest możliwych w zakresie parkowania samochodów. Różne kampanie mogą zdobyć kompletnie odmiennych klientów.

APCOA może doradzić Państwu w sprawie doboru mediów oraz lokalizacji.

Proszę o kontakt na adres mailowy: parkingi(at)apcoa.pl
lub podany numer telefonu :
Telefon: + 48 22 354 83 80
Fax: + 48 22 354 83 90

Szlabany parkingowe

Szlaban jest wyjątkowym nośnikiem dla reklamy, bo pojawia się na wprost praktycznie każdego użytkownika wjeżdżającego na parking. Oczy często podążają za ruchem bariery, co wydłuża czas kontaktu wzrokowego z umieszczoną tam treścią. Wreszcie zmienne położenie szlabanu poziome i pionowe otwiera nowe możliwości graficzne – reklama może przekazywać treść w każdym z tych kierunków, co może wzbogacać i uatrakcyjnić przekaz.

Miesięczny koszt: szlaban 500,00 PLN netto rabat do uzgodnienia
Czas realizacji: do 14 dni od zatwierdzenia projektu graficznego koszt projektu i wykonania reklamy po stronie zamawiającego
Minimalny okres wynajmu: 1 miesiąc  

Bilety parkingowe

Nośnik biletowy trafia do ręki i przed oczy każdego klienta parkującego krótkoterminowo i zostaje z adresatem reklamy co najmniej do opuszczenia parkingu. Bilety parkingowe są wydawane w dużej liczbie, a reklama umieszczona na nich wychodzi z Klientami poza teren parkingu.

Format w mm: 86,5 x 54
Ilość: 100 tys. biletów
Koszt: do uzgodnienia
Rabat: do uzgodnienia
Czas trwania kampanii: 1 miesiąc lub do wyczerpania biletów
Czas realizacji: do 9 tygodni od zatwierdzenia projektu graficznego

Kasa automatyczna

Każdy klient opłacający bilet parkingowy w kasie automatycznej bez wątpienia zauważy reklamę umieszczoną na jej bocznych ścianach. Warto przyciągnąć jego wzrok choćby na chwilę, szczególnie, że zdarza się, że czeka on nieco dłużej – aż poprzednia osoba zakończy płatność.

Format w mm: na każdym parkingu konieczność indywidualnych wymiarów pod reklamę  
Miesięczny koszt: kasa automatyczna 300,00 PLN netto rabat do uzgodnienia
Czas realizacji: do 14dni od zatwierdzenia projektu graficznego koszt projektu i wykonania reklamy po stronie zamawiającego
Minimalny okres wynajmu: 1 miesiąc  

Czym nasze nośniki różnią się od innych?

W przeciwieństwie do klasycznych nośników reklamowych, użytkownicy garaży zadaszonych nie mogą odwrócić wzroku od nośnika reklamy, a zatem również od przekazu reklamowego.

Oferujemy różnorodne, atrakcyjne nośniki reklamowe wzdłuż ciągów pieszych, przy punktach poboru opłat, przy kasach automatycznych, na szlabanach, fasadach, podjazdach oraz na biletach parkingowych.

Są dedykowane do szerokiej grupy docelowej o znaczącej sile nabywczej.

W naszych obiektach można zrealizować praktycznie każdy rodzaj promocji sprzedażowej. Począwszy od instalacji reklamowej, a na planie filmowym skończywszy. 

Proponujemy kompaktowe, indywidualne i przystępne cenowo rozwiązania. 

 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.