Aplikacja APCOA Flow w sklepach Lidl

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-flow-now-available-at-lidl-stores0/

Oprócz tradycyjnej metody płatności za parking w parkometrach, w sklepach Lidl pojawiło się kolejne udogodnienie dla klientów- opłata za parkowanie przy pomocy aplikacji mobilnej APCOA Flow.

Aplikacja pozwala na korzystanie z parkingu bez konieczności pobierania biletu – wystarczy zaznaczyć czas parkowania w aplikacji i rozpocząć sesję. Aplikacja uwzględnia darmowy czas parkowania np. 1 godzinę, a w razie dłuższego postoju pobiera odpowiednią opłatę.

Rozwiązanie to zapewnia higieniczne dokonywanie płatności, co jest szczególnie ważne w okresie epidemii.

Dużym atutem korzystania z aplikacji jest również możliwość przedłużenia czasu parkowania bez konieczności powrotu do samochodu.

Korzystanie z aplikacji APCOA Flow jest już możliwe na ponad 700 parkingach APCOA w Polsce oraz 8 000 tysiącach w całej Europie.

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.