APCOA ofiarowuje 10 000 euro organizacji action medeor e.V.

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-ofiarowuje-10-000-euro-organizacji-action-medeor-ev/

Stuttgart, 30 listopada 2015 r. - Grupa APCOA PARKING przekazała łącznie 10 000 euro największej w Europie organizacji medycznej - action medeor e.V.

 

Zamiast kupować prezenty świąteczne dla swoich klientów i pracowników, APCOA wspiera tę organizację charytatywną oraz jej lokalnych partnerów, zapewniając dostawę leków i sprzętu medycznego do około 10.000 zakładów opieki zdrowotnej w 140 krajach na całym świecie.

Konkretnie, APCOA finansuje następną dostawę pomocy medycznych przez action medeor do północnego Iraku. Dzięki temu uchodźcy w tym regionie będą mieli dostęp do pilnie potrzebnych leków i sprzętu medycznego. W związku z ciężką sytuacją w tym regionie, wiele osób, w szczególności dzieci, cierpi z powodu problemów zdrowotnych. Leki dostarczane do placówek służby zdrowia w tym regionie to m.in. środki przeciwbólowe i antybiotyki.

Wraz z lekami wysyłany jest również sprzęt medyczny. „Nasza firma jest świadoma, że ciąży na niej odpowiedzialność społeczna. Wspierając action medeor e.V. pokazujemy, że wypełniamy nasz obowiązek w tym zakresie,” powiedział Ralf Bender, Prezes Grupy APCOA PARKING. „Ta darowizna jest naszym wkładem w zapewnienie, by pomoc była niesiona tam, gdzie jest najbardziej potrzebna. Dzięki niej ludzie z tego ogarniętego kryzysem regionu otrzymają pilnie potrzebną opiekę medyczną.

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.