APCOA Parking operatorem parkingów na Podhalu

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-parking-operatorem-parkingow-na-podhalu/

APCOA Parking, lider w branży parkingowej w Europie, podpisała umowy na zarządzanie sześcioma obiektami na Podhalu. Nowe parkingi znajdują się w strategicznych lokalizacjach na Podhalu, zapewniając zarówno mieszkańcom, jak i turystom wygodne i bezpieczne miejsca do parkowania.

APCOA Parking została operatorem parkingów w Makowie Podhalańskim, Czarnym Dunajcu, Jabłonce, Nowym Targu i Rabce-Zdroju. Każdy z obiektów wyposażony jest w parkometry, a niektóre w tablety wewnątrz sklepów, na których można zarejestrować postój. Na wszystkich parkingach można także parkować korzystając z aplikacji APCOA Flow. 

- Cieszę się, że możemy rozszerzyć naszą obecność na Podhalu i dostarczać najwyższej jakości usługi parkowania mieszkańcom i gościom tego regionu - mówi Maciej Zawadzki, Prezes Zarządu APCOA Parking Polska. – Tym, co nas wyróżnia to stosowanie innowacji, które sprawiają, że parkowanie staje się łatwiejsze i bardziej wygodne. Dzięki wdrożeniu naszych autorskich rozwiązań kierowcy nie muszą zostawiać biletu parkingowego za przednią szybą podczas postoju. Wystarczy, że skorzystają z parkometrów, tabletów lub aplikacji APCOA Flow – dodaje Prezes Zawadzki.

APCOA Parking zarządza obiektami w:
•    Makowie Podhalańskim, ul. Rynek 9
•    Czarnym Dunajcu, ul. Rynek 15
•    Nowym Targu, Plac Evry 2
•    Rabce-Zdroju, ul. Chopina 16
•    Jabłonce, ul. Kamieniec 6 i Plac Dworcowy 4

W zależności od lokalizacji obiektu, kierowcy mogą skorzystać z darmowego parkowania od 60 do nawet 180 minut. Warunkiem jest zarejestrowanie postoju.

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.