APCOA Parking wprowadza kolejne udogodnienia dla użytkowników parkingów

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-parking-wprowadza-kolejne-udogodnienia-dla-uzytkownikow-parkingow/

APCOA Parking wdraża nową funkcjonalność ułatwiającą wnoszenie opłat za postój samochodów. Teraz wystarczy zeskanować smartfonem zamieszczony na parkingu kod QR i zarejestrować postój pojazdu na parkingu.

- Nieustannie staramy się rozwijać ofertę naszych usług, by korzystanie z naszych parkingów było jeszcze łatwiejsze. Dzięki nowej funkcjonalności kierowcy nie muszą już pobierać biletu parkingowego z parkomatu, wystarczy telefonem zeskanować rozmieszczony w wielu miejscach na parkingu kod QR i wprowadzić numer rejestracyjny pojazdu. Po zeskanowaniu kodu Klient łączy się w chmurze z aplikacją APCOA Flow [QR] i może opłacić postój lub skorzystać z darmowego czasu parkowania – mówi Maciej Zawadzki, Prezes Zarządu APCOA Parking Polska.

Opłata za parkowanie może być dokonana kodem BLIK, Apple Pay, Google Pay, kartą płatniczą oraz szybkim przelewem bezpośrednio z konta bankowego. Po zakończeniu transakcji użytkownicy otrzymują potwierdzenie na wskazany adres e-mail. 

System APCOA Flow [QR] ułatwia korzystanie z parkingów przez kierowców, nie muszą oni korzystać z parkomatu ani wykładać biletu parkingowego za szybą samochodu. Cały proces wniesienia opłaty odbywa się poprzez aplikację online z wykorzystaniem smartfona, dzięki czemu nie ma konieczności instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania w telefonie.  

APCOA Flow [QR] jest produktem własnym APCOA, dostępnym na tysiącach parkingów firmy w całej Europie, w tym także w Polsce. 

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.