APCOA Polska rozszerza sieć stacji ładowania samochodów elektrycznych: nowe stacje na parkingu Galerii Opolanin w Opolu.

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-polska-rozszerza-siec-stacji-ladowania-samochodow-elektrycznych-nowe-stacje-na-parkingu-galerii-opolanin-w-opolu/

- APCOA Polska uruchomiła stacje ładowania pojazdów elektrycznych na parkingu Galerii Opolanin.

- Dwie stacje AC posiadają po dwa złącza o mocy 11 kW.

- Do końca roku firma planuje uruchomić kilkadziesiąt stacji ładowania samochodów elektrycznych na terenie kraju.

W miarę rosnącej popularności samochodów elektrycznych, rośnie również zapotrzebowanie na infrastrukturę umożliwiającą ich ładowanie. W odpowiedzi na tę potrzebę APCOA Polska - wiodący operator parkingów w Polsce - rozszerza swoją sieć stacji ładowania, wprowadzając nowe udogodnienia dla użytkowników pojazdów elektrycznych. Najnowsze stacje ładowania zostały otwarte na parkingu Galerii Opolanin w Opolu, zapewniając mieszkańcom oraz klientom obiektu jeszcze większy komfort i dostęp do energii dla ich pojazdów elektrycznych.

Nowe stacje ładowania samochodów elektrycznych na parkingu Galerii Opolanin stanowią istotne ulepszenie infrastruktury ładowania w regionie. Znajdujące się w strategicznym punkcie stacje są łatwo dostępne dla użytkowników. Jest to również ważny krok w kierunku zwiększenia świadomości ekologicznej oraz promowania zrównoważonej mobilności.

„Cieszymy się z wprowadzenia nowych stacji ładowania samochodów elektrycznych na parkingu Galerii Opolanin. Jest to krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, który umożliwia naszym klientom korzystanie z ekologicznych rozwiązań transportowych. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na samochody elektryczne, naszym celem jest zapewnienie nie tylko wygodnych, ale także ekologicznych usług parkingowych” – komentuje Maciej Zawadzki, Prezes Zarządu APCOA Polska.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych na parkingu Galerii Opolanin są wyposażone w najnowocześniejsze technologie i oferują ładowanie prądem zmiennym o mocy 11 kW.

Otwarcie nowych stacji ładowania samochodów elektrycznych na parkingu Galerii Opolanin to nie tylko krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, ale również wyraz zaangażowania APCOA Polska w rozwój infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych w Polsce. Elektromobilność to jeden z kluczowych elementów APCOA Urban Hubs – ekosystemu rozwiązań dla miast, na który składają się cztery obszary: Mobilność, Elektromobilność, Logistyka i Usługi Lokalne.

APCOA Urban Hubs to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wdrożenie dodatkowych usług na obiektach parkingowych. Są to m.in.: ładowarki samochodów elektrycznych (AC lub DC), Last Mile Logistic (wsparcie logistyczne w ramach stref organicznego ruchu w centrum miast), micro mobility – punkty ładowania, serwisu oraz udostępniania małych pojazdów elektrycznych (np. hulajnóg, rowerów, skuterów), hub’y paczkomatów zlokalizowanych na parkingach, a także wsparcie dostępu do parkingów dla pojazdów Car Sharingu.

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.