APCOA Polska zarządcą parkingu Wysockiego Park Handlowy

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/apcoa-polska-zarzadca-parkingu-wysockiego-park-handlowy/

- APCOA Polska została zarządcą parkingu przed Wysockiego Park Handlowy w Białymstoku

- Parking jest w stanie pomieścić ponad 500 samochodów

- Klienci obiektu mogą skorzystać z dwóch darmowych sesji parkowania w ciągu dnia, każda trwająca 90 minut, z 3-godzinnym okresem karencji, pod warunkiem zarejestrowania postoju w parkometrze lub aplikacji mobilnej APCOA Flow

 

APCOA Polska została zarządcą parkingu przed obiektem Wysockiego Park Handlowy.  W centrum handlowym klienci znajdą ponad 30 sklepów i punktów usługowych. Parking obiektu może pomieścić ponad 500 samochodów i czynny jest siedem dni w tygodniu.

APCOA Polska zainstalowała na obiekcie osiem nowoczesnych parkometrów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom rejestrując postój samochodu nie trzeba wykładać biletu parkingowego przed przednią szybę, wystarczy podać numer rejestracyjny. Wszyscy goście obiektu mogą skorzystać ze 180-ciu minut darmowego parkowania (dwie sesje do 90 minut dziennie z 3-godzinną karencją) pod warunkiem zarejestrowania postoju samochodu w parkometrach lub za pomocą aplikacji mobilnej APCOA Flow.

 - Wysockiego Park Handlowy to kolejny obiekt retailowy, który dołączył do naszego portfolio. Wcześniej centrum handlowe nie posiadało zarządcy parkingu, co powodowało, że często parking był zajęty, a klienci obiektu nie mogli znaleźć miejsca postojowego. Wprowadzona zmiana pozwoli poprawić sytuację i ułatwi parkowanie. Zastosowane przez nas rozwiązania zapewnią dostępność miejsc parkingowych i są wygodne dla klientów, którzy po wprowadzeniu numeru rejestracyjnego do parkometru nie muszą wykładać biletu parkingowego pod przednią szybą pojazdu. Dodatkowo na parkingu można skorzystać z aplikacji APCOA Flow, która pozwala na błyskawiczne rejestrowanie postoju i dokonanie płatności bez konieczności korzystania z parkometrów – komentuje Maciej Zawadzki, prezes zarządu APCOA Polska.

 Na obiekcie można także skorzystać z możliwości zakupu 30-dniowego abonamentu parkingowego.

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.