Nowe otwarcia parkingów

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/new-car-parks0/

Od 17 września b.r. APCOA PARKING zarządza nowym parkingiem zlokalizowanym przy wielofunkcyjnej hali widowiskowo-sportowej „Netto Arena” w Szczecinie. Do dyspozycji gości dostępne jest blisko 600 miejsc dla samochodów osobowych oraz 7 miejsc dla autokarów.

Kolejnym obiektem, którym od sierpnia  b.r. zarządza APCOA PARKING jest parking przy Porcie Lotniczym Rzeszów Jasionka. Do dyspozycji klientów przeznaczone są dwa parkingi: P1 – parking krótkoterminowy, oferujący 560 miejsc oraz P2 – parking długoterminowy z 297 miejscami parkingowymi.

Następne dwa parkingi to lokalizacje przy stadionach piłkarskich:

Pierwszy z nich to „Stadion Energa” w Gdańsku, zarządzany przez APCOA PARKING od maja 2018 roku. Parking dzieli się na specjalnie wyznaczone strefy. P1, P4, P5 – samochody osobowe. P2 – bezpłatne, specjalnie oznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych (na podstawie unijnej karty osoby niepełnosprawnej). P5 – autokary.

Drugi z nich, zarządzany od sierpnia b.r. jest to parking zlokalizowany przy „INEA Stadion” w Poznaniu. Do dyspozycji klientów dostępnych jest 200 miejsc parkingowych.

Obiektami, którymi od maja b.r. zarządza APCOA PARKING, również w Poznaniu, są parkingi buforowe Park&Ride. Składają się na nie lokalizacje: Chwaliszewo, Droga Dębińska, Dolna Wilda I, Dolna Wilda II, Poznańska, Maratońska, Poznań Głogowska – Dworzec Zachodni. Łącznie dla kierowców dostępnych jest blisko 920 miejsc.

http://www.rzeszowairport.pl/pl/pasazer/dojazd-i-parking/parking

http://www.arenaszczecin.pl/dla-odwiedzajacych/parking

https://stadionenerga.pl/stadion/przewodnik,a,3002

https://www.codziennypoznan.pl/artykul/2019-05-01/zmiana-operatora-parkingow-buforowych-w-poznaniu

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.