APCOA Parking at SHOPPING CENTER FORUM 26-27.09.2018 WARSZAWA

/aktualnosci/ostatnie-aktualnosci/artykul/shopping-center-forum-26-27-09-2018-warszawa0/

Apcoa Parking podczas tegorocznej, jesiennej edycji SCF zaprezentowała nowoczesną aplikację mobilną APCOA Flow, która przeniesie branżę parkingową w sferę cyfrową.

APCOA Parking, jak co roku, wzięła udział w targach Shopping Center Forum.  To najważniejsze spotkanie najemców z developerami, niepowtarzalna  okazja do rozmów negocjacyjnych, do wymiany doświadczeń,  oraz do podpisania umów najmu, kontraktów.  Na  stoisku APCOA Parking ponownie  gościli  przedstawiciele firmy Scheidt & Bachmann, globalnego dostawcy rozwiązań poboru opłat parkingowych. Apcoa Parking podczas tegorocznej,  jesiennej edycji SCF zaprezentowała nowoczesną aplikację mobilną APCOA Flow, która przeniesie branżę parkingową w sferę cyfrową. Odwiedzający nas goście mieli możliwość przetestowania na smartphonie wersji demo i przekonania się,  jak ta aplikacja ułatwi i usprawni  proces parkowania.

Wróć
 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.