Dbamy o bezpieczeństwo klientów i naszych pracowników.

Drodzy Klienci i Partnerzy Biznesowi APCOA Parking Polska

Mamy wielką nadzieję, że Wy i Wasze Rodziny czujecie się dobrze i jesteście bezpieczni.

W ostatnich miesiącach nasze życie i praca stały się trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego tym bardziej dziękujemy Wam, że jesteście z nami i korzystacie z naszych usług.

Czynimy nieustanne starania, by zagwarantować Wam oraz naszym pracownikom maksimum bezpieczeństwa zapewniając wszystkie dostępne środki ochrony.

Nasze parkingi są czynne i są do Waszej dyspozycji.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej APCOA FLOW umożliwiającej płatność za parkowanie smartfonem, dostępnej na większości naszych obiektów, aby jeszcze bardziej zwiększyć nasze wspólne bezpieczeństwo i ułatwić korzystanie z naszych usług. Aplikację można pobrać na smartfona w Apple Store i Google Play.

Pragniemy również poinformować, że nasze biuro w Warszawie pracuje zdalnie i jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00 drogą mailową lub telefoniczną (zakładka KONTAKT)

Dbajmy o siebie i innych i do zobaczenia wkrótce!

Zespół APCOA PARKING Polska 

 
 

Wszystkie nasze parkingi pozostają otwarte dla naszych klientów! Dostęp zbliżeniowy i automatyczne płatności elektroniczne są zapewniane w większości naszych lokalizacji za pośrednictwem naszej bezpłatnej aplikacji APCOA FLOW - nie trzeba wyciągać biletu ani płacić gotówką w automacie płatniczym.